ZEYNEP KAMİL EVDEN EVE NAKLİYAT

Ünalan evden eve nakliyat
ÜNALAN EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Zeynep Kamil evden eve nakliyat

Zeynep Kamil evden eve nakliyat

Zeynep Kamil evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Zeynep Kamil evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Zeynep Kamil evden eve nakliyat

Zeynep Kamil evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Zeynep Kamil nakliyat firmaları – Zeynep Kamil eşya depolama

Zeynep Kamil nakliyat firmaları, Zeynep Kamil eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Zeynep Kamil ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Zeynep Kamil ev taşıma

Zeynep Kamil ev taşıma şirketi olarak tüm Zeynep Kamil eşya taşıma veya Zeynep Kamil yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Zeynep Kamil parça eşya taşıma – Zeynep Kamil nakliyat

Zeynep Kamil parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Zeynep Kamil ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Zeynep Kamil yük taşımacılığı hizmetleri ve Zeynep Kamil bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Zeynep Kamil evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Zeynep Kamil evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

      Zeynep Kamil Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir