YAVUZTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

Çengelköy evden eve nakliyat
ÇENGELKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Altunizade evden eve nakliyat
ALTUNİZADE EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Yavuztürk evden eve nakliyat

Yavuztürk evden eve nakliyat

Yavuztürk evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Yavuztürk evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Yavuztürk evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Yavuztürk evden eve nakliyat

Yavuztürk evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Yavuztürk nakliyat firmaları – Yavuztürk eşya depolama

Yavuztürk nakliyat firmaları, Yavuztürk eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Yavuztürk ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Yavuztürk ev taşıma

Yavuztürk ev taşıma şirketi olarak tüm Yavuztürk eşya taşıma veya Yavuztürk yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Yavuztürk parça eşya taşıma – Yavuztürk  nakliyat

Yavuztürk parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Yavuztürk ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Yavuztürk yük taşımacılığı hizmetleri ve Yavuztürk bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Yavuztürk evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Yavuztürk Üsküdar evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Yavuztürk Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir