MİMAR SİNAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ferah evden eve nakliyat
FERAH EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Ünalan evden eve nakliyat
ÜNALAN EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Mimar Sinan evden eve nakliyat

Mimar Sinan evden eve nakliyat

Mimar Sinan evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Mimar Sinan evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Mimar Sinan evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Mimar Sinan evden eve nakliyat

Mimar Sinan evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Mimar Sinan nakliyat firmaları – Mimar Sinan eşya depolama

Mimar Sinan nakliyat firmaları, Mimar Sinan eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Mimar Sinan ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Mimar Sinan ev taşıma

Mimar Sinan ev taşıma şirketi olarak tüm Mimar Sinan eşya taşıma veya Mimar Sinan yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Mimar Sinan parça eşya taşıma – Mimar Sinan nakliyat

Mimar Sinan parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Mimar Sinan ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Mimar Sinan yük taşımacılığı hizmetleri ve Mimar Sinan bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Mimar Sinan evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Mimar Sinan evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Mimar Sinan Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir