Beylerbeyi evden eve nakliyat
BEYLERBEYİ EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Selimiye evden eve nakliyat
SELİMİYE EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Kısıklı evden eve nakliyat

Kısıklı evden eve nakliyat

Kısıklı evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Kısıklı evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Kısıklı evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Kısıklı evden eve nakliyat

Kısıklı evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Kısıklı nakliyat firmaları – Kısıklı eşya depolama

Kısıklı nakliyat firmaları, Kısıklı eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize Kısıklı   eşya depolama hizmeti sunmaktayız Kısıklı ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Kısıklı ev taşıma

Kısıklı ev taşıma şirketi olarak tüm Kısıklı eşya taşıma veya Kısıklı yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Kısıklı parça eşya taşıma – Kısıklı nakliyat

Kısıklı parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Kısıklı ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Kısıklı yük taşımacılığı hizmetleri ve Kısıklı bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Kısıklı evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Kısıklı Üsküdar evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Kısıklı Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir