Ahmediye evden eve nakliyat
AHMEDİYE EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Çengelköy evden eve nakliyat
ÇENGELKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Bulgurlu evden eve nakliyat

Bulgurlu evden eve nakliyat

Bulgurlu evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Bulgurlu evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Bulgurlu evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Bulgurlu evden eve nakliyat

Bulgurlu evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Bulgurlu nakliyat firmaları – Bulgurlu eşya depolama

Bulgurlu nakliyat firmaları, Bulgurlu eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Bulgurlu ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Bulgurlu ev taşıma

Bulgurlu ev taşıma şirketi olarak tüm Bulgurlu eşya taşıma veya Bulgurlu yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Bulgurlu parça eşya taşıma – Bulgurlu nakliyat

Bulgurlu parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Bulgurlu ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Bulgurlu  yük taşımacılığı hizmetleri ve Bulgurlu bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Bulgurlu evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Bulgurlu Üsküdar evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Bulgurlu Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir