BEYLERBEYİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısıklı evden eve nakliyat
KISIKLI EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Beylerbeyi evden eve nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Beylerbeyi evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Beylerbeyi evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Beylerbeyi evden eve nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Beylerbeyi nakliyat firmaları – Beylerbeyi eşya depolama

Beylerbeyi nakliyat firmaları, Beylerbeyi eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Beylerbeyi  ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Beylerbeyi ev taşıma

Beylerbeyi ev taşıma şirketi olarak tüm Beylerbeyi eşya taşıma veya Beylerbeyi yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Beylerbeyi parça eşya taşıma – Beylerbeyi  nakliyat

Beylerbeyi parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Beylerbeyi ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Beylerbeyi yük taşımacılığı hizmetleri ve Beylerbeyi bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Beylerbeyi evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Beylerbeyi  Üsküdar evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Beylerbeyi Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir