Altunizade evden eve nakliyat
ALTUNİZADE EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Ferah evden eve nakliyat
FERAH EVDEN EVE NAKLİYAT
Eylül 13, 2017
Barbaros evden eve nakliyat

Barbaros evden eve nakliyat

Barbaros evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz Barbaros evden eve nakliyat firması olarak ÜSKÜDAR’da bulunan şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Barbaros evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz, sunduğumuz hizmeti kısaca özetleyecek olursak…

Kırılacak eşyalarınız uzman personellerimz tarafından havalı naylonlar ile sarılıp varil kolilerimize yerleştirilir, böylelikle kırılacak eşyalarınız kesinlikle zarar görmez ve tertemiz bir şekilde yeni mutfak raflarınızda yerlerini alırlar.

Salon eşyalarınız A’dan Z’ye personellerimiz tarafından ilk önce streç ile ambalajlanır ardından ise kalın havalı pıt pıt larımız ile ambaljlanı, monte veya demonte gerektiren eşyalarınız marangoz personelimiz tarafından gerçekleşir.

Yatak odası ve çocuk odası mobilyalarınız sertifikalı marangoz personelleimiz bünyesinde sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde kurulumu kusursuzca gerçekleştirilir.

Beyaz eşyalarınız sökülerek büyük bir hasasiyet ile karton kağıtlarımız ve pıt pıtlarımız ile ambaljlanır, yeni evinizde ise kurulumları gerçekleşir.

Barbaros evden eve nakliyat

Barbaros evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri kısaca özetledik eğer kafanızda soru işareti bırakan sorularınız var ise lütfen nakliyat numaramızı arayınız 0216 573 12 40 “ sunmuş olduğumuz hizmetin tamamı sigortalıdır ve sigorta isteğe bağlıdır fiyat hesaplamasında %8 gibi bi artışa tabi görünür.

Barbaros nakliyat firmaları – Barbaros eşya depolama

Barbaros nakliyat firmaları, Barbaros eşya depolama taleplerinizde oda depolarımız veya serbest depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sunmaktayız Barbaros ev eşyası depolama depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile gözetilmektedir. Eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.

Barbaros ev taşıma

Barbaros ev taşıma şirketi olarak tüm Barbaros eşya taşıma veya Barbaros yük taşıma taleplerinizde uygun fiyat poliçesi ile tüm eşyalarınızı adresinizden taşınacağınız adrese titiz bir çalışma’nın gayesinde teslim etmekteyiz.

Barbaros parça eşya taşıma – Barbaros nakliyat

Barbaros parça eşya taşıma taleplerinizde ufak boy araçlarımız ile tüm Barbaros ufak eşya taşıma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz Barbaros yük taşımacılığı hizmetleri ve Barbaros bir kaç eşya taşıma şirketi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

yukarıda Barbaros evden eve nakliyat şirketimiz ile ilgili sizlere bilgiler sunduk lütfen inceleyiniz – Barbaros Üsküdar evden eve taşımacılık taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz hoşça kalın..

    Barbaros Mahhalesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri A Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir